Kuchařka při autoimunitních onemocněních – S. Van Tiggelenová

279.00

Začněte uzdravovat své tělo a zbavte se chronických nemocí se 100 chutných receptů

Autoimunitní protokol (AIP), s nímž se v této kuchařce seznámíte, představuje nejlepší způsob stravování a podpory zdraví pro 50 milionů osob, které autoimunitní onemocnění sužuje. Nicméně ne vždy je ohledně AIP člověku všechno jasné a můžete mít pocit, že je příliš náročný. Možná nevíte, kde začít, nebo nevidíte konec zdánlivě nekonečného výčtu potravin, kterým se máte vyhýbat, abyste dodrželi přísná doporučení. Ve skutečnosti ale může být dodržování AIP hračka, a ještě si přitom pochutnáte!

Čekají vás snadné stravovací návody, 100 chutných a nápaditých receptů, nákupní seznamy, ale také celá řada doporučení, jak AIP úspěšně dodržovat.

KOUPIT ZDE
ČÍST UKÁZKU

 

_____________________________

Katalogové číslo: 978-80-88428-11-4 Kategorie: Štítky: , , , , , , , ,

Popis

Kuchařka při autoimunitních onemocněních

Kuchařka při autoimunitních onemocněních představuje nejen 100 chutných receptů!

Autorka oblíbeného blogu o AIP (Autoimunitním protokolu) A Squirrel in the Kitchen Sophie van Tiggelenová se v KUCHAŘCE PŘI AUTOIMUNITNÍCH ONEMOCNĚNÍCH nerozepisuje složitě vědecky, jako tomu bývá v jiných knihách o autoimunitním protokolu, ale zaměřuje se na praktické, uchopitelné a nezbytné informace. Čekají vás snadné stravovací návody, 100 chutných a nápaditých receptů, nákupní seznamy, ale také celá řada doporučení, jak AIP úspěšně dodržovat.

Další informace

Autor

Edice

Mohlo by se Vám líbit…