Nízkosacharidová středomořská kuchařka – M. Dudashová

398.00

Rychlé a snadné low carb recepty na pokrmy s vysokým obsahem bílkovin a zdravých tuků

Michelle Dudashová představuje publikaci Nízkosacharidová středomořská kuchařka, v níž naleznete snadné, převážně zeleninové recepty, abyste si udrželi pevné zdraví. Středomořský jídelníček se řadí mezi vysoce oceňované stravovací režimy, protože se snadno dodržuje, prokazatelně zlepšuje zdravotní stav, pomáhá udržovat optimální hladinu cukru v krvi, snižuje riziko vzniku rakoviny a prodlužuje život. V této kuchařce se snoubí to nejlepší ze středomořských jídel v podobě více než 100 výživných receptů. Celá rodina tak může jíst chutně a zdravě, a navíc zde naleznete i 60 pokrmů, které zvládnete připravit do půl hodinky.
Poznejte výhody středomořské stravy se sníženým obsahem sacharidů, převážně založené na zelenině a mořských plodech i vyšším poměru bílkovin a prospěšných tuků. V knize naleznete ty nejzdravější a nejlákavější chutě i suroviny Středomoří. Budou se vám na ně sbíhat sliny a probudí ve vás touhu cestovat.

KOUPIT ZDE

_____________________________

Popis

Nízkosacharidová středomořská kuchařka

Rychlé a snadné low carb recepty s vysokým obsahem bílkovin a zdravých tuků.

Pokrmy se spoustou bílkovin a nízkým obsahem sacharidů a cukru vás dostanou do perfektní kondice, tak proč jeden z nejlepších způsobů stravování na světě nezkusit? V knize Nízkosacharidová středomořská kuchařka načerpáte inspiraci ze snadných a zdravých receptů, ať už vaříte pro kohokoli. Namátkou vás čeká:

• jemný špenátový koláč s korpusem z mandlové mouky
• libanonské koláčky s mletým hovězím a citronem
• zeleninové ragú z cizrny s kurkumou a římským kmínem
• čočkový salát fatuš s karamelizovanou červenou cibulí
• vepřová panenka s hrozny, vlašskými ořechy a modrým sýrem
• marocké pikantní jehněčí kotlety s mátou
• kuřecí gyros zabalený v salátu
• krevety a cuketové nudle s omáčkou z čerstvých rajčat
• burrata s jahodami v balzamiku

„Michelle Dudashová zdůrazňuje přínosy středomořské stravy a ukazuje čtenáři, jak připravit místní pokrmy s nižším obsahem sacharidů, aby byly ještě zdravější. Kuchařka je nabitá recepty, na které se vám budou sbíhat sliny, a tak se budete chtít rychle pustit do vaření.“
— JOY BAUEROVÁ, odbornice na zdraví a výživu pořadu TODAY na stanici NBC, autorka bestsellerů

„Kniha je bonbonkem pro ty, kteří dbají o své zdraví, a zároveň se nechtějí vzdát chutných pokrmů. S úžasem jsem zde našla přes 100 svěžích a snadných receptů. Chuťové pohárky potěšíte bez jakýchkoli výčitek! Prostě ji musíte mít, ať už jste ostřílený kuchař, nebo nováček v kuchyni jako já!“
— MCKINZIE ROTHOVÁ, moderátorka WISH-TV, hvězda rádia a promotérka

Další informace

Autor

Edice

Mohlo by se Vám líbit…