Probiotická kuchařka – Kelli Fosterová

398.00

Více než 100 chutných a přírodních receptů pro zdravý mikrobiom

Probiotikům se připisuje celá řada blahodárných účinků, ale zejména poskytují střevům prospěšné bakterie a zabraňují množení těch škodlivých. Díky zdravé stravě a správné péči o trávení se budete každým dnem cítit lépe. A k tomu vám pomohou všechny ty báječné, zcela přírodní a dostupné potraviny bohaté na probiotika – od jogurtů a kefíru přes miso a kombuchu až po staré dobré kysané zelí. Na následujících stránkách Kelli Fosterová představuje přes stovku lahodných a lákavých receptů z potravin bohatých na probiotika, z nichž si můžete připravit neuvěřitelně chutné pokrmy jako snídani, brunch, oběd, svačinu, večeři i dezert. A to všechno bez probiotik z lékárny!

KOUPIT ZDE

_____________________________

Katalogové číslo: 978-80-884-2803-9-1 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , ,

Popis

Probiotická kuchařka: Více než 100 chutných a přírodních receptů pro zdravý mikrobiom

V knize Kelli Fosterové Probiotická kuchařka najdete:

  • Mnoho úžasných polévek, salátů, příloh i hlavních chodů, které si snadno uvaříte během pracovního týdne, ale uvítáte je, i když budete chystat elegantní hostinu pro přátele. Od studené kukuřičné polévky s pestem a středomořských plněných batátů po burgery s plněným portobellem a rybí tacos s kefírovo-avokádovým krémem.
  • Praktické tipy, kde v supermarketech a na farmářských trzích seženete potraviny bohaté na probiotika. Nadšenci do domácí výroby získají návod, jak na přípravu vlastních kvašených potravin, které probiotiky přímo překypují.
  • Tipy a triky, jak pokrmy obohatit o probiotika, protože ta jsou k fungování probiotik nezbytná.
  • Recepty na více než deset chutných smoothies a nápojů, které si můžete vzít kamkoli s sebou. Budete tak mít probiotické osvěžení vždy po ruce.
  • Kapitolu nabitou univerzálními zálivkami a omáčkami, třeba vinaigrette z misa a pomeranče a bleskovým aioli z kimči, díky nimž se z každého jídla stane probiotická bomba

Další informace

Autor

Edice

Mohlo by se Vám líbit…