Přinášíme inspiraci do života

O nás

Milí čtenáři, nakladatelství Alpha Book vám přináší inspiraci do života, ať už se jedná o životní styl, osobnostní růst, spiritualitu či duchovní rozvoj. Věřím, že vás knihy z Alpha Book osloví a obohatí vám nejen život, ale i každý den.

Markéta Šimáčková
nakladatelka

Kontakt

 


Edice Dobrý život – žít tak, abychom si nemuseli ze života brát dovolenou. Knihy, které nabízejí pozitivní pohled na život a životní optimismus, recepty na šťastný život, pozitivní afirmace, informace o různých životních stylech, ať už se to týká bydlení, výživy, zdraví či receptů na dosažení životní rovnováhy nebo spokojenosti. Inspirativní příběhy.

Edice Fénix – inspirace, spiritualita, duchovní rozvoj. S duchovním rozvojem se dá začít kdykoli … nic není ztraceno (vše může povstat z popela a stát se znovu krásným – jako bájný Fénix). Edice byla vytvořena pro ty čtenáře, kteří hledají v životě přesah a spiritualitu. Nabízí prameny pro duchovní rozvoj na základě různých náboženství či škol jako prostředek k získání životní energie a posílení zdraví či vztahů. Hledání cesty k sobě a ke svému vnitřnímu bohatství, sebepoznání.

Edice Astra – ženská spiritualita / psychologie. Vychází z úsloví „per aspera ad astra“ – přes překážky ke hvězdám, přičemž Astra je také jméno květiny – což symbolizuje ženský prvek. Tato edice je určena především ženám, a to těm, které mají zájem o osobní růst skrze spiritualitu a poznání sebe sama, ať už na základě různých náboženství, mýtů, tradic nebo psychologických škol či směrů.