Fermentované potraviny ke každému jídlu – H. B. Ryczeková

448.00

Dopřejte si fermentované potraviny ke každému jídlu. Je to snadné!

Lidé opět objevují výrobu, chuť a přínosy potravin s živými kulturami. Fermentované výrobky od jogurtu přes kysané zelí až po kombuchu si získaly na popularitě. A naprosto právem!
Najdete v nich nejen zdraví obecně prospěšná probiotika, ale také báječně chutnají. Nejspíš tušíte, že byste je jíst měli, ale možná tápete, jak je snadno zařadit do každodenního jídelníčku. Tato kuchařka váš problém vyřeší. Autorka Halyey Barisa Ryczeková vám krok za krokem ukáže, jak si k snídani, obědu, večeři a dokonce i ke svačině jednu z těchto deseti zásadních fermentovaných potravin.

KOUPIT ZDE

 

_____________________________

Katalogové číslo: 978-80-88428-18-3 Kategorie: Štítky: , , , , , , ,

Popis

Fermentované potraviny ke každému jídlu

Kuchařka plná rychlých a snadných receptů s 10 potravinami bohatými na živé kultury: jogurt, kysané zelí, kombucha, kefír, creme fraiche, čatní ze sušeného ovoce, fermentovaný kečup, nakládaná mrkev s pomerančem a zázvorem, sladký fermentovaný okurkový relish, sladká a ostrá rajčatovo-mangová salsa.

Každé z těchto potravin je věnována kapitola, ve které se dozvíte, jak si ji můžete připravit doma. Výživné potraviny plné živých kultur se naučíte využívat při každodenním vaření. Začnete zlehka od receptů jako grilované broskve s medem a granolovou drobenkou až po složitější pokrmy s fermentovanými potravinami napříč kapitolami, jako jsou rybí tacos s krémovou koriandrovou omáčkou nebo salátové wrapy s kuřetem po thajsku.

Další informace

Autor

Edice

Mohlo by se Vám líbit…