Kompletní průvodce automasáží – Guo Changqing

448.00

Přirozený způsob prevence a léčby pomocí tradiční čínské medicíny

Akupresura je léčba, která pomocí hnětení, tření, stlačování a dalších masážních technik stimuluje akupunkturní body, harmonizuje proudění životní energie v organismu, čímž dokáže ulevit od bolesti, zklidnit nervy, zlepšit pleť a předcházet nemocem. Akupresura funguje jako prevence i léčba. Vychází ze zkušeností nashromážděných v průběhu tisíců let svého rozvoje a praxe, během kterých byla dovedena k dokonalosti.

V této knize se nejprve snadno a srozumitelně seznámíte se základní teorií, včetně průběhů akupunkturních drah, jejich systému a jednotlivých bodů. Naučíte se přesně lokalizovat akupresurní body, aniž byste museli namáhavě studovat anatomii. Díky dobře srozumitelným fotografiím se naučíte nejčastější masážní techniky a jejich využití při automasáži. V poslední a nejobsáhlejší části knihy najdete masážní sestavy efektivně fungující na 50 nejběžnějších onemocnění, včetně vhodných technik síly a délky potřebného tlaku působení na akupresurní body.

Pouhých deset minut automasáže denně postačí na zmírnění symptomů, odstranění zdravotních obtíží a upevnění zdraví. Pojďme se pustit do studia akupresury, ať zůstaneme zdraví a při síle!

KOUPIT ZDE

_____________________________

Katalogové číslo: 978-80-87529-55-3 Kategorie: Štítky: , , , , , , ,

Další informace

Autor

Překlad

Mohlo by se Vám líbit…