Čajová terapie – Lin Qianliang, Chen Xiaoyi

398.00

Přírodní léky tradiční čínské medicíny

Pěstování a pití čaje pochází z Číny, obojí má tisíciletou tradici a posléze se rozšířilo do celého světa. Přitom již od samých počátků docházelo k objevům léčivých vlastností čaje. Dlouhou historii mají také způsoby užívání čaje spolu s léčivými bylinami, stejně jako pití čajových náhražek, například výluhů z květů.

Užívání čaje pro léčebné účely neboli „čajová terapie“ vychází z principů tradiční čínské medicíny (TČM). Je to účinný prostředek k léčbě a prevenci široké škály chorob – od kardiovaskulárních, respiračních a dalších vnitřních nemocí až po potíže postihující nervovou soustavu a ovlivňující duševní rozpoložení. Čaj nám také pomáhá uchovat si zdravé oči a zuby, zpomaluje stárnutí a má celou spoustu dalších přínosů pro naše tělo – jak zevnitř, tak i zvenku.

Čajová terapie má mnoho předností, mimo jiné je spolehlivá, má rozsáhlé pole využití, není toxická ani složitá. Tyto kvality spolu s příjemnou chutí a nízkou cenou znamenají, že čajová terapie pro nás může představovat důležitou přírodní a přirozenou cestu k lepšímu zdraví.

KOUPIT ZDE

_____________________________

Popis

Čajová terapie vychází z principů tradiční čínské medicíny (TČM) a jedná se o účinný prostředek k léčbě a prevenci široké škály chorob.

Další informace

Autor

,

Překlad

Mohlo by se Vám líbit…